מחירון

חשוב להבין שכתיבה אקדמית היא עניין מורכב. כל כותבי העבודות הם אקדמאיים בעלי תואר ראשון לפחות, שסיימו תואר בציונים גבוהים מאוד. זה אומר שאנחנו לא לוקחים לעבודה כל אדם שמחפש לעשות כמה שקלים מהצד. להיפך אנחנו מאוד מקפידים על איכות הכותבים והכתיבה והכל בכדי לספק לקהל הלקוחות שלנו את האיכות הגבוהה ביותר שניתן של כתיבה אקדמית מקוריות ואיכותית.

חוץ מזה שלכל כותבי העבודות יש תואר ראשון לפחות, חלק גדול מהם הם בעלי תארי מתקדמים: MA, MSC, PHD, LLB ועוד. חלק מהם גם לימדו במוסדות האקדמיים השונים ובעבר שימשו כעוזרי מחקר, עוזר הוראה, מתרגלים ועוד.

אז שחושבים אם המחיר הוא גבוה או נמוך, צריך לקחת בחשבון האם העבודה היא 100% מקורית בהתחייבות, ומי כותב אותה. במקרה של אתר כותבים העבודות הם מקוריות בהתחייבות ונכתבות על ידי צוות כותבים עם השכלה רלוונטית ואף הרבה מעבר.

 

כמה עולה לכתוב סמינריון?

לכל עבודה יש את המחיר שלה והוא נקבע לפי כמה קריטריונים בסיסיים: רמת הקושי, היקף בעמודים וזמן ההגשה. עבודות שהם מאוד מורכבות יעלו הרבה יותר קשה למצוא מי שיסכים לקחת אותם. עבודות למועד הגשה קצר דורשות שעות נוספות.

צריך לקחת בחשבון שלכתוב עמוד תוכן אחד ברמה אקדמית לוקח לכותב מקצועי ומיומן בין שעה לשלוש שעות. זה תמיד נראה כאילו הם שולפים את זה מהמותן, בפועל כל עמוד תוכן דורש מגוון רחב של פעולות – הבנת צרכי הלקוח, חיפוש תוכן תומך אקדמי, כתיבה, עריכה והגהה ותיקונים במידת הצורך.

 

מחירים של כתיבה אקדמית בתשלום

כתיבת סמינריון עיוני בהיקף של 20 עמודי תוכן. השירות כולל בתוכו: כתיבת הצעת מחקר, איתור חומרים, הגשות ביניים, הגהה, עימוד ותיקונים. המחיר לא כולל רפרטים ומצגות. עלות כתיבת סמינריון עיוני – 3200 ₪ כולל מע"מ.

כתיבת סמינריון אמפירי בהיקף של 20 עמודי תוכן. השירות כולל בתוכו: כל מה שנכלל בסמינריון עיוני וגם כתיבת חלק סטטיסטי. המחיר לא כולל איתור נתונים סטטיסטיים, הפצת שאלונים וכדומה. עלות כתיבת סמינריון כמותני – 3700 ₪ כולל מע"מ.

כתיבת סמינריון איכותני בהיקף של 20 עמודי תוכן. השירות כולל בתוכו: כל מה שנכלל בסמינריון עיוני וגם ניתוח איכותני של ראיונות / כתבות / שאלונים / תגוביות וכדומה. המחיר לא כולל כתיבת ראיונות או איתור חומרים לניתוח. עלות כתיבת סמינריון כמותני – 3400 ₪ כולל מע"מ.

כתיבת סקירת ספרות בהיקף של 5 עמודי תוכן, השירות כולל בתוכו גם איתור מאמרים. עלות כתיבת סקירת ספרות – 850 ₪ כולל מע"מ. עלות כתיבה של כל עמוד נוסף 160 ₪.

קיימים מגוון רחב נוסף של שירותים אקדמיים לסטודנטים – פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית.

 

 

 

 

אנו זמינים מסביב לשעון לכל שאלה ובעיה.
צריכים ייעוץ? רוצים לברר כמה זה עולה?

מלאו פרטים ונחזור עוד היום!